середа, 21 жовтня 2015 р.

Королівство 
осінньої 
казки…   


Подорожувати дуже цікаво.
 Не встигли ми оговтатися від поїздки до Львова, як хтось запропонував: «А не поїхати нам, скориставшись вихідним на 30 вересня, до нашого улюбленого міста Біла Церква?». Справа в тому, що  для нашого колективу, вже стало традиційним відмічати своє професійне свято в чудовому осінньому парку «Олександрія» в Білій Церкві.


Яснооке, миле, задумливе місто,
найпрекраснішим в світі здаєшся мені.
Такі любі осінні твої падолисти
І ранкові тумани, мов лагідні сни

                                     (Алла Носовська) 


         


 Восени цього року ми поїхали до Львова. Та потім зрозуміли, що нас кличе осіння «Олександрія», і зрадити нашій традиції ми не маємо права.
І 30 вересня зустрівшись біля маршрутки на Либідській площі  жабки-мандрівниці поїхали у Королівство осінньої казки...….Наприкінці 18 століття польський король Станіслав Август Понятовський подарував місто Білу Церкву великому коронному гетьману Польщі Ксаверію Браницькому. Невдовзі дружиною гетьмана стала улюблена камер-фрейліна імператриці Катерини ІІ, племінниця Світлійшого князя Потьомкіна, Олександра Енгельгард. На своїх землях, неподалік Білої Церкви, графиня вирішила створити романтичний парк за модою того часу, який би нагадував їй прекрасні  заміські резиденції Петербурга.
Вдало використовуючи природний ландшафт, в урочищі Гайок і було закладено цей парк – чудесну перлину садово-паркового мистецтва, де вдало поєднувалися царство Флори і вишукана архітектура.
«Олександрія» в будь-яку пору року цікава. Атмосфера спокою, єднання з природою панує в парку, тут легко і спокійно думається і дихається.
Запрошуємо вас у віртуальну мандрівку по одному з найпрекрасніших парків Європи.     Дивіться і  насолоджуйтесь !Репортаж    -        старший Коцюбла
Світлини     -        фотомайстри Коцюбли
Інформація для тих, хто хоче здійснити  подібну подорож:
Маршрутки відправляються від Либідської площі та Одеської площі
Квиток до Білої Церкви  коштує 40 грн. Зупинка – «площа Свободи»
В Білій Церкві від площі Свободи до «Олександрії»  можна доїхати трол.№№ 1, 22 маршрутками на «Гайок» №№ 1, 4, 22.
Поїсти можна в   кафе «Родон» - площа Шевченка
                            Піццерія «Челентано» не доїзджаючи одну зупинку до парку.
Ресторанчик «Олександрія» в самому парку біля «Китайського    мостика».

На згадку про Білу Церкву у нашому улюбленому магазинчику «Біжутерія», можна купити собі прикрасу з натурального каменюабо прикраси  з серії «Скіфська етника».Зробіть собі свято !

1 коментар:

  1. Дякую за чудову віртуальну подорож,начебто сама там побувала. Ви - молодці!

    ВідповістиВидалити